Naše vystúpenia

V roku 2017 sme absolvovali vystúpenia v Levoči, v Ždiari, v Červenom Kláštore, na Liptove, zúčastnili sme sa slávností obce Húl a festivalu hudby, spevu a folklóru seniorov v Kežmarku spolu s FS Jánošík zo Svitu, uvítaní deti do života na MsÚ vo Svite, medzinárodného festivalu Popradská vlna v Spišskej sobote, niekoľkých vystúpení pre pobočky Matice v Poprade a v Štrbe, samostatných vystúpení v inštitúciach mesta Poprad, vystúpení pre obec Gánovce a tiež súkromných a firemných osláv.

V máji 2018 sme absolvovali zahraničný zájazd do Českej republiky na folklórne podujatie Jízda králú do Kunovíc, organizované pod záštitou UNESCO. Zúčastnili sme sa folklórnych slávností vo Vernári, Humenského kultúrneho leta, Gastrofestivalu na salaši u Franka v Starej Ľubovni, vystúpli sme na kultúrnom lete v Rajeckých Tepliciach a tiež na oslávách mesta Podtureň. Najbližšie sa chystáme na festival do Heľpy.

Rezervujte si

naše vystúpenie!

Kontaktujte nás
na telefónnom čísle
+421 903 642 997

kunovice

Boli by sme radi, ak by ste nám dali príležitosť odovzdať Vám našim programom našu pozitívnu energiu, aby by ste pri našich ľudových piesňach zabudli na každodenné starosti a oživili si v srdciach spomienky na mladosť a aby sme prispeli k upevneniu pocitu, že Slovensko má bohatstvo, krásu, rozmanitosť vo folklóre a stojí za to si ho uchovávať.